Samarbeta?

VI VILL HJÄLPA DIG ATT LÖSA DINA AFFÄRSPROBLEM OCH VI GILLAR ATT FIKA.

HÖR AV DIG TILL MARCUS PÅ
070-280 17 00
ELLER
marcuS@KARNHUSET.NET

JOBBA?

vi kan bli ännu starkare. 
Skriv en rad till arvid@KARNHUSET.NET 
om du är kreatör.

Eller tilL MARCUS@KARNHUSET.NET
om du har andra skills
att bidra med.

PRAKTISERA?

VARJE ÅR TAR VI IN
ETT FÅTAL PRAKTIKANTER.

VILL DU BLI EN AV DEM?

KONTAKTA
MARCIN@KARNHUSET.NET


Annica Hedin
Copywriter
Tel: 070-88 93 915
annica.hedin@karnhuset.net
 

Arvid Wennel
CD
Tel: 070-854 10 79
arvid@karnhuset.net
 

BJÖRN INGMAN
Research director
Tel: 073-380 00 16
BJORN.INGMAN@KARNHUSET.NET

Daniel Lundkvist
Designer
Tel: 0768-53 94 45
daniel@karnhuset.net
 

HannaH Bengtsson
COPYWRITER
Tel: 072-221 42 62
hannah.bengtsson@karnhuset.net
 

Hannes Tomani
Copywriter
Tel: 070-7495 784
hannes@karnhuset.net
 

Ivo Lundin Hatje
AD
Tel: 072-28 30 741
ivo@karnhuset.net
 

Jakob Westman
AD
Tel: 070-54 54 940
jakob@karnhuset.net
 

Johan Henriksson
Projektledare
Tel: 073-36 44 961
johan@karnhuset.net
 

Jonas Järnfeldt
Projektledare
Tel: 073-32 10 100
jonas@karnhuset.net
 

Julia Åström
Original
Tel: 070-372 76 43
julia.astrom@karnhuset.net
 

JULIA KVARNLÖV
Planner
Tel: 076-828 31 33
JULIA.KVARNLOV@karnhuset.net
 

Lisa Sjöstrand
Byråchef
Tel: 070-422 33 77
lisa@karnhuset.net

Lotta Rooslien
produktionsledare
Tel: 073-3 09 18 42
Lotta.rooslien@karnhuset.net
 

Marcin Tallmarken
Digital Produktionsledare
Tel: 073-982 38 52
marcin@karnhuset.net
 

Marcus Tägtström
VD och projektledare
Tel: 070-280 17 00
marcus@karnhuset.net
 

Simon Le pluart
Pr-konsult
Tel: 0766-51 58 38
simon.lepluart@karnhuset.net

SARA Dastory
CONTENT CREATOR
Tel: 070-647 06 17
SARA.DASTORY@karnhuset.net

SARA TRANGÄRD
DESIGNER
Tel: 070-795 54 99
SARA.TRANGARD@karnhuset.net

Ulf Stafström
Designer
Tel: 070-572 63 16
ulf@karnhuset.net
 

Unni Jonsson
Produktionsledare
Tel: 070-298 27 56
unni.jonsson@karnhuset.net